Yeni Web Sitemiz >>> Türkiye'nin Mıknatıs Merkezi

Menu
Your Cart

Neodyum Ekstra Kılıflı Çubuk Mıknatıslar

Manyetik Çubuk Mıknatıs Neodyum - 32x200 mm - Ekstra Korumalı
Yeni
Gıda Firmaları İçin Ekstra Korumalı Neodyum Manyetik Çubuk Bar MıknatısManyetik çubuk mıknatıslarımız ürünlerinizdeki metal parçalarını veya tozlarını temizlemek için kullanılır. Ürünlerinizin metallerden arınmasını sağlar. Bu sayede makinelerinizin de sağlığını korumuş olur. Kolay montaj yap..
0,00 ₺
Vergiler Hariç:0,00 ₺
Manyetik Bar Mıknatıs - 25x150 mm - Ekstra Korumalı
Yeni
Gıda Firmaları İçin Neodyum Manyetik Çubuk Bar Mıknatıs – Ekstra KorumalıManyetik çubuk mıknatıslarımız ürünlerinizdeki metal parçalarını veya tozlarını temizlemek için kullanılır. Ürünlerinizin metallerden arınmasını sağlar. Bu sayede makinelerinizin de sağlığını korumuş olur. Kolay montaj y..
0,00 ₺
Vergiler Hariç:0,00 ₺
Manyetik Bar - Çubuk Mıknatıs - 32x90 mm - Ekstra Kılıflı
Yeni
Gıda Üretim Fabrikaları İçin Neodyum Manyetik Çubuk Bar Mıknatıs – Ekstra KılıflıManyetik çubuk mıknatıslarımız ürünlerinizdeki metal parçalarını veya tozlarını temizlemek için kullanılır. Ürünlerinizin metallerden arınmasını sağlar. Bu sayede makinelerinizin de sağlığını korumuş olur. Kolay ..
0,00 ₺
Vergiler Hariç:0,00 ₺
Ekstra Kılıflı Neodyum Mıknatıs Bar- 25x90 mm - Yüksek Manyetik Güç
Yeni
Gıda Firmaları İçin Un Fabrikası, Soda Fabrikası İçin Neodyum Manyetik Çubuk Bar MıknatısEkstra kılıfa sahip bu manyetik çubuk mıknatıslarımız ürünlerinizdeki metal parçalarını veya tozlarını temizlemek için kullanılır. Un fabrikası ve soda fabrikası için uygun olan bu neodyum mıknatıs bar ür..
0,00 ₺
Vergiler Hariç:0,00 ₺
Ekstra Kılıflı Manyetik Çubuk Mıknatıs - 25x140 mm - Yüksek Gauss Gücü
Yeni
Gıda Firmaları İçin Alüminyum Saplı Neodyum Manyetik Çubuk Bar MıknatısAlüminyum saplı manyetik çubuk mıknatıslarımız ürünlerinizdeki metal parçalarını veya tozlarını temizlemek için kullanılır. Ürünlerinizin metallerden arınmasını sağlar. Bu sayede makinelerinizin de sağlığını korumuş olur. ..
0,00 ₺
Vergiler Hariç:0,00 ₺
Ekstra Kılıflı Manyetik Bar Mıknatıs - 25x200 mm - 12500 Gauss
Yeni
Gıda Firmaları İçin, Soda ve Un Fabrikaları İçin Neodyum Manyetik Çubuk Bar MıknatısEkstra kılıfa sahip olan bu manyetik çubuk mıknatıslarımız ürünlerinizdeki metal parçalarını veya tozlarını temizlemek için kullanılır. Un fabrikası ve soda fabrikası için uygun olan bu mıknatıs bar ürünler sı..
0,00 ₺
Vergiler Hariç:0,00 ₺
Çubuk Mıknatıs Neodyum - 32x150 mm - Ekstra Kılıflı Neodyum
Yeni
Ekstra Kılıflı Gıda Firmaları İçin Neodyum Manyetik Çubuk Bar MıknatısManyetik çubuk mıknatıslarımız alüminyum saplı olup ürünlerinizdeki metal parçalarını veya tozlarını temizlemek için kullanılır. Ürünlerinizin metallerden arınmasını sağlar. Bu sayede makinelerinizin de sağlığını korumuş ol..
0,00 ₺
Vergiler Hariç:0,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)

gauss ölçümü