Menu
Your Cart

Civata Bağlantılı Mıknatıslar

Gıda Firmaları İçin Paslanmaz Saplı Neodyum Manyetik Çubuk Bar MıknatısManyetik çubuk mıknatıslarımız ürünlerinizdeki metal parçalarını veya tozlarını temizlemek için kullanılır. Ürünlerinizin metallerden arınmasını sağlar. Bu sayede makinelerinizin de sağlığını korumuş olur. Kolay montaj yap..
1.202,77 ₺
Vergiler Hariç:1.019,29 ₺
Manyetik Çubuk Mıknatıs Neodyum - 32x200 mm - Bombe Kafalı
Yeni
Gıda Firmaları İçin Bombe Kafalı Neodyum Manyetik Çubuk Bar MıknatısManyetik çubuk mıknatıslarımız ürünlerinizdeki metal parçalarını veya tozlarını temizlemek için kullanılır. Ürünlerinizin metallerden arınmasını sağlar. Bu sayede makinelerinizin de sağlığını korumuş olur. Kolay montaj yapıla..
1.202,77 ₺
Vergiler Hariç:1.019,29 ₺
Manyetik Çubuk Mıknatıs Neodyum - 32x200 mm - Ekstra Korumalı
Yeni
Gıda Firmaları İçin Ekstra Korumalı Neodyum Manyetik Çubuk Bar MıknatısManyetik çubuk mıknatıslarımız ürünlerinizdeki metal parçalarını veya tozlarını temizlemek için kullanılır. Ürünlerinizin metallerden arınmasını sağlar. Bu sayede makinelerinizin de sağlığını korumuş olur. Kolay montaj yap..
1.174,47 ₺
Vergiler Hariç:995,31 ₺
Gıda Firmaları İçin Alüminyum Saplı Neodyum Manyetik Çubuk Bar MıknatısManyetik çubuk mıknatıslarımız ürünlerinizdeki metal parçalarını veya tozlarını temizlemek için kullanılır. Ürünlerinizin metallerden arınmasını sağlar. Bu sayede makinelerinizin de sağlığını korumuş olur. Kolay montaj yap..
1.132,02 ₺
Vergiler Hariç:959,34 ₺
Paslanmaz Saplı Gıda Firmaları İçin Neodyum Manyetik Çubuk Bar MıknatısManyetik çubuk mıknatıslarımız paslanmaz saplı olup ürünlerinizdeki metal parçalarını veya tozlarını temizlemek için kullanılır. Ürünlerinizin metallerden arınmasını sağlar. Bu sayede makinelerinizin de sağlığını korumuş o..
1.132,02 ₺
Vergiler Hariç:959,34 ₺
Bombe Kafalı Gıda Firmaları İçin Neodyum Manyetik Çubuk Bar MıknatısManyetik çubuk mıknatıslarımız paslanmaz saplı olup ürünlerinizdeki metal parçalarını veya tozlarını temizlemek için kullanılır. Ürünlerinizin metallerden arınmasını sağlar. Bu sayede makinelerinizin de sağlığını korumuş olur..
1.132,02 ₺
Vergiler Hariç:959,34 ₺
Çubuk Mıknatıs Neodyum - 32x150 mm - Ekstra Kılıflı Neodyum
Yeni
Ekstra Kılıflı Gıda Firmaları İçin Neodyum Manyetik Çubuk Bar MıknatısManyetik çubuk mıknatıslarımız alüminyum saplı olup ürünlerinizdeki metal parçalarını veya tozlarını temizlemek için kullanılır. Ürünlerinizin metallerden arınmasını sağlar. Bu sayede makinelerinizin de sağlığını korumuş ol..
1.103,72 ₺
Vergiler Hariç:935,35 ₺
Gıda Firmaları İçin Neodyum Paslanmaz Saplı Manyetik Çubuk Bar MıknatısPaslanmaz saplı manyetik çubuk mıknatıslarımız ürünlerinizdeki metal parçalarını veya tozlarını temizlemek için kullanılır. Ürünlerinizin metallerden arınmasını sağlar. Bu sayede makinelerinizin de sağlığını korumuş olur. ..
1.061,27 ₺
Vergiler Hariç:899,38 ₺
Alüminyum Saplı Gıda Firmaları İçin Neodyum Manyetik Çubuk Bar MıknatısManyetik çubuk mıknatıslarımız alüminyum saplı olup ürünlerinizdeki metal parçalarını veya tozlarını temizlemek için kullanılır. Ürünlerinizin metallerden arınmasını sağlar. Bu sayede makinelerinizin de sağlığını korumuş o..
1.061,27 ₺
Vergiler Hariç:899,38 ₺
Bombe Kafalı Manyetik Bar Mıknatıs - Ø25x200 mm - 12500 Gauss
Yeni
Gıda Firmaları İçin Neodyum Bombe Kafalı Manyetik Çubuk Bar MıknatısBombe kafalı manyetik çubuk mıknatıslarımız ürünlerinizdeki metal parçalarını veya tozlarını temizlemek için kullanılır. Ürünlerinizin metallerden arınmasını sağlar. Bu sayede makinelerinizin de sağlığını korumuş olur. Kolay ..
1.061,27 ₺
Vergiler Hariç:899,38 ₺
Ekstra Kılıflı Manyetik Bar Mıknatıs - 25x200 mm - 12500 Gauss
Yeni
Gıda Firmaları İçin, Soda ve Un Fabrikaları İçin Neodyum Manyetik Çubuk Bar MıknatısEkstra kılıfa sahip olan bu manyetik çubuk mıknatıslarımız ürünlerinizdeki metal parçalarını veya tozlarını temizlemek için kullanılır. Un fabrikası ve soda fabrikası için uygun olan bu mıknatıs bar ürünler sı..
1.032,97 ₺
Vergiler Hariç:875,39 ₺
Gıda Firmaları İçin Bakalit Saplı Neodyum Manyetik Çubuk Bar MıknatısManyetik çubuk mıknatıslarımız ürünlerinizdeki metal parçalarını veya tozlarını temizlemek için kullanılır. Ürünlerinizin metallerden arınmasını sağlar. Bu sayede makinelerinizin de sağlığını korumuş olur. Kolay montaj yapıl..
990,51 ₺
Vergiler Hariç:839,42 ₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 49 (5 Sayfa)

Türkiye'nin Mıknatıs Merkezi