Yeni Web Sitemiz >>> Türkiye'nin Mıknatıs Merkezi

Menu
Your Cart

Özel Tasarım Manyetik Elek Mıknatıslar

Ububat Fabrikası İçin Özel Üretim Elek Mıknatıs Seperatör
Yeni
Özel Tasarım Manyetik Seperatör – Ububat Üretim Fabrikası İçinBu neodyum elek mıknatıslar paslanmaz çelik malzeme ile kaplıdır. Korozyona karşı direnci çok yüksektir. Gıda üretim şirketlerinin tercih ettiği AISI 304 ve AISI 316 paslanmaz çelik ile kaplıdır. İstediğiniz yüksek gausslarda..
0,00 ₺
Vergiler Hariç:0,00 ₺
Şeker Fabrikası İçin Özel Manyetik Elek Mıknatıs
Yeni
Özel Tasarım Manyetik Elek Seperatör – Şeker Üretim Fabrikası İçinGenellikle gıda üretim firmalarında sıklıkla kullanılan bu neodyum elek mıknatıslar paslanmaz çelik malzeme ile kaplıdır. Korozyona karşı direnci çok yüksektir. Gıda üretim şirketlerinin tercih ettiği AISI 304 ve AISI 316 p..
0,00 ₺
Vergiler Hariç:0,00 ₺
Plastik Fabrikası İçin Özel Mıknatıs Elek
Yeni
Özel Tasarım Manyetik Elek Mıknatıs – Plastik Üretim Fabrikası İçinBu neodyum elek mıknatıslar paslanmaz çelik malzeme ile kaplıdır. Korozyona karşı direnci çok yüksektir. Gıda üretim şirketlerinin tercih ettiği AISI 304 ve AISI 316 paslanmaz çelik ile kaplıdır. İstediğiniz yüksek gauss..
0,00 ₺
Vergiler Hariç:0,00 ₺
Özel tasarım Pirinç Fabrikasına Neodyum Elek Mıknatıs
Yeni
Neodimyum Elek Mıknatıs – Pirinç Fabrikası İçinBu neodyum elek mıknatıslar paslanmaz çelik malzeme ile kaplıdır. Korozyona karşı direnci çok yüksektir. Gıda üretim şirketlerinin tercih ettiği AISI 304 ve AISI 316 paslanmaz çelik ile kaplıdır. İstediğiniz yüksek gausslarda  Çekmeceli Neo..
0,00 ₺
Vergiler Hariç:0,00 ₺
Bunkerli İlaç Fabrikasına Çekmeceli Elek Mıknatıs - Özel Tasarım Bunkerli İlaç Fabrikasına Çekmeceli Elek Mıknatıs - Özel Tasarım
Yeni
Özel Tasarım Bunkerli Çekmeceli Elek Mıknatıs – İlaç Fabrikası İçinGenellikle gıda üretim firmalarında sıklıkla kullanılan bu neodyum elek mıknatıslar paslanmaz çelik malzeme ile kaplıdır. Korozyona karşı direnci çok yüksektir. Gıda üretim şirketlerinin tercih ettiği AISI 304 ve AISI 316 ..
0,00 ₺
Vergiler Hariç:0,00 ₺
Baharat Fabrikası İçin Özel Manyetik Elek Seperatör
Yeni
Özel Tasarım Manyetik Elek Mıknatıs – Baharat Üretim Fabrikası İçinGenellikle gıda üretim firmalarında sıklıkla kullanılan bu neodyum elek mıknatıslar paslanmaz çelik malzeme ile kaplıdır. Korozyona karşı direnci çok yüksektir. Gıda üretim şirketlerinin tercih ettiği AISI 304 ve AISI 316 ..
0,00 ₺
Vergiler Hariç:0,00 ₺
 Un Fabrikası İçin Kolay Temizlenebilir Neodyum Elek Mıknatıs  Un Fabrikası İçin Kolay Temizlenebilir Neodyum Elek Mıknatıs
Yeni
Neodyum Elek Mıknatıs – Kolay Temizlenebilir  – Un Fabrikası İçinBu neodyum elek mıknatıslar paslanmaz çelik malzeme ile kaplıdır. Korozyona karşı direnci çok yüksektir. Gıda üretim şirketlerinin tercih ettiği AISI 304 ve AISI 316 paslanmaz çelik ile kaplıdır. İstediğiniz yüksek gaussla..
0,00 ₺
Vergiler Hariç:0,00 ₺
 Pirinç Fabrikası İçin Kolay Temizlenebilir Neodyum Elek Mıknatıs
Yeni
Neodyum Elek Mıknatıs – Kolay Temizlenebilir  – Pirinç Fabrikası İçinBu neodyum elek mıknatıslar paslanmaz çelik malzeme ile kaplıdır. Korozyona karşı direnci çok yüksektir. Gıda üretim şirketlerinin tercih ettiği AISI 304 ve AISI 316 paslanmaz çelik ile kaplıdır. İstediğiniz yüksek gau..
0,00 ₺
Vergiler Hariç:0,00 ₺
 Özel Üretim Elek Mıknatıs - Un Fabrikasına
Yeni
Özel Tasarım Manyetik Seperatör – Un Üretim Fabrikası İçinBu neodyum elek mıknatıslar paslanmaz çelik malzeme ile kaplıdır. Korozyona karşı direnci çok yüksektir. Gıda üretim şirketlerinin tercih ettiği AISI 304 ve AISI 316 paslanmaz çelik ile kaplıdır. İstediğiniz yüksek gausslarda  Çe..
0,00 ₺
Vergiler Hariç:0,00 ₺
 Geri Dönüşüm Fabrikası İçin Kolay Temizlenebilir Neodyum Elek Mıknatıs  Geri Dönüşüm Fabrikası İçin Kolay Temizlenebilir Neodyum Elek Mıknatıs
Yeni
Neodyum Elek Mıknatıs – Kolay Temizlenebilir  –  Geri Dönüşüm Fabrikası İçinBu neodyum elek mıknatıslar paslanmaz çelik malzeme ile kaplıdır. Korozyona karşı direnci çok yüksektir. Gıda üretim şirketlerinin tercih ettiği AISI 304 ve AISI 316 paslanmaz çelik ile kaplıdır. İstediğiniz yük..
0,00 ₺
Vergiler Hariç:0,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)

gauss ölçümü